Донорство яйцеклітин та Сурогатне материнство в Україні
Подаруй щастя материнства
Click here to fill out out form Замовити зворотний дзвінок
Click here to fill out out form

Сурогатне материнство

до 750 000 грн.

Сурогатне материнство

Донорство яйцеклітин компенсація

до 40 000 грн.

Донорство яйцеклітин компенсація
 • Кому потрібні донорські яйцеклітини?

Донорські яйцеклітини є єдиною можливістю для деяких жінок, щоб мати власних дітей. Це відбувається в тих випадках, коли не існує медичного або хірургічного методу, що дозволяє подружжю зачати власну дитину. Причини, за якими жінка змушена використовувати донорські яйцеклітини, можуть бути різними, але їх можна узагальнити в дві великі групи: або у жінки вже немає яйцеклітин в яєчниках, або ці яйцеклітини не придатні для зачаття власних дітей.
 • Скільки разів можна бути донором яйцеклітин?

Жінка може брати участь в програмі донорства яйцеклітин періодично. Але між програмами повинно проходити не менше ніж 3 місяці. За цей період цикл відновлюється як раніше і можна пробувати вступати в програму повторно. Варто враховувати, що можливість участі в програмі – індивідуальна, залежить від віку, стану Вашого здоров’я та інших вимог.
 • Чи зможу мати дітей після донорства?

Так звичайно. Донорство яйцеклітин не впливає на подальшу вагітність. Яйцеклітини дозрівають протягом місячного циклу. При бажанні, вже через пару місяців у Вас буде можливість завагітніти.
 • Чому має бути припинено грудне вигодовування (лактація)?

Під час грудного вигодовування, в організмі жінки виробляється гормон пролактин, який буде заважати дозріванню яйцеклітин. Тому, у потенційного донора, повинна бути остаточно припинена лактація.
 • Чи поправляється донор яйцеклітин після програми?

Лікар індивідуально підбере препарати, які найбільш підійдуть Вам. Не більше 15% жінок, які брали участь в програмі, набрали вагу до 5 кг. Після закінчення програми, гормональна стимуляція припиняється і вага жінки повертається до колишніх показників.
 • Як проходить процедура взяття яйцеклітин?

Процедура взяття яйцеклітин називається – пункція. Вона проходить під короткочасною внутрішньовенною анестезією до 20 хвилин. Тобто, донор засинає і сама процедура не відчутна. На датчик ультразвукового апарату надівається тонка голка. Вона вводиться в порожнину піхви донора, проколюється стінка і, таким чином, голка досягає до яєчника. Вся процедура обов’язково контролюється УЗД. Голкою проколюють кожен дозрілий фолікул, внутрішність фолікула з яйцеклітиною потрапляють в певне середовище, де і будуть очікувати подальшого запліднення.
Після забору яйцеклітин шрамів не залишається.
 • Що відчуває донор після пункції (процедури забору яйцеклітин)?

Після пункції фолікулів може відчуватися дискомфорт різного ступеня (частіше подібного в період менструації). У межах норми: відчуття напруги або хворобливості внизу живота, невеликі кров’янисті виділення. Також, може бути легке запаморочення. Слід дотримуватися, перший час, постільного режиму.
 • Скільки платять за донорство яйцеклітин?

Компенсація за програмою «Донорство яйцеклітин» залежить від кількості і якості взятих яйцеклітин. До 40 000 грн.
 • Навіщо проводиться гормональна стимуляція овуляції донора?

Гормональна стимуляція овуляції проводиться для того, щоб в яєчниках донора дозріло більша кількість яйцеклітин, ніж при звичайному циклі. При звичайному циклі дозріває одна, рідко дві яйцеклітини, після стимуляції значно більше (залежить від організму донора).
 • Донорство яйцеклітин це боляче?

Процес взяття яйцеклітин відбувається під короткочасною внутрішньовенною анестезією, тому для донора абсолютно не відчутна. Донор спить (до 20 хв.).

 • Чи можуть ембріони випасти з матки після підсадки?

Передня і задня стінки матки стикаються між собою. З’єднайте долоні разом, як ніби молитеся – так само виглядає матка. Тепер помістіть невеликий м’ячик між долонями – це і буде ембріон. Знову-таки – кисті зімкнуті внизу м’яча, і він не може випасти. Так що, як би ви не стрибали в прямому і переносному сенсі, витрусити не вийде. Якщо ембріон хорошої якості і ендометрій готовий – імплантація відбудеться незалежно від зовнішньої фізичної активності організму
 • Дитина буде схожий на сурогатну маму?

Ні! Сурогатна мати не є донором яйцеклітини, тому дитина буде схожа на своїх біологічних батьків. На жінку, якій належать яйцеклітини, які використовувалися, і чоловіка – власника сперми. Тобто майбутня дитина не має ніякої генетичної спорідненості з сурмамою.
 • Чи можна стати сурогатною мамою після кесарева?

Так, але після операції повинно пройти не менше 1,10-2 роки.
А також, програму допускаються жінки, у яких є не більше, ніж один кесарів розтин.
 • Чи можна стати сурогатною матір’ю якщо немає своїх дітей?

Ні. У жінки, яка планує стати сурогатною мамою, обов’язково повинен бути мінімум одна власна здорова дитина.
 • Як стати сурогатною мамою?

Жінка, яка бажає виступити в ролі сурогатної мами, повинна пройти медичне обстеження в нашій клініці (безкоштовно), за результатами якого, лікар дасть допуск до програми по медичній частині. Записатися на прийом можна за номерами вказаними на сайті або заповніть анкету.
 • Сурогатне материнство в Україні законно?

Сурогатне материнство в Україні абсолютно законно і регулюється чинним Сімейним кодексом України та рядом інших нормативних актів.
i_010i_010
Запрошуємо жінок взяти участь в програмі “Донорство яйцеклітин”

Є безліч причин, через які жінки не можуть самостійно завагітніти:

ribbon_png1567-45x45 вроджена відсутність яєчників, їх видалення шляхом хірургічних операцій, рання менопауза. Однак така жінка може завагітніти, якщо їй буде пересаджена донорська яйцеклітина.

ribbon_png1567-45x45деякі жінки є носіями серйозних генетичних захворювань, які можуть передаватися їх дітям. З отриманням “здорової” яйцеклітини ризик передачі цих захворювань зникає.

ribbon_png1567-45x45до третьої категорії жінок, яким необхідні донорські яйцеклітини, відносяться жінки, у яких знижена якість власних яйцеклітин. Це здебільшого жінки у віці старше 40 років, які вже близькі до менопаузи. Шанси завагітніти і народити здорову дитину у таких жінок зростають до 70%, якщо їм пересаджують здорову яйцеклітину молодої жінки.

Клініка має багаторічний досвід роботи, кваліфікований персонал.Велика кількість жінок пройшли програму донорства і кожна друга виявила бажання вступити в програму повторно.Якщо Ви зацікавилися, отримати детальну інформацію можна за вказаними номерами або заповніть анкету.

i_010i_010
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (9 оценок, среднее: 5.00 из 5)

Loading...