Головна
- Кому потрібні донорські яйцеклітини?
Донорські яйцеклітини є єдиною можливістю для деяких жінок, щоб мати власних дітей. Це відбувається в тих випадках, коли не існує медичного або хірургічного методу, що дозволяє подружжю зачати власну дитину. Причини, за якими жінка змушена використовувати донорські яйцеклітини, можуть бути різними, але їх можна узагальнити в дві великі групи: або у жінки вже немає яйцеклітин в яєчниках, або ці яйцеклітини не придатні для зачаття власних дітей.
- Скільки разів можна бути донором яйцеклітин?
Жінка може брати участь в програмі донорства яйцеклітин періодично. Але між програмами повинно проходити не менше ніж 3 місяці. За цей період цикл відновлюється як раніше і можна пробувати вступати в програму повторно. Варто враховувати, що можливість участі в програмі – індивідуальна, залежить від віку, стану Вашого здоров’я та інших вимог.
- Чи зможу мати дітей після донорства?
Так звичайно. Донорство яйцеклітин не впливає на подальшу вагітність. Яйцеклітини дозрівають протягом місячного циклу. При бажанні, вже через пару місяців у Вас буде можливість завагітніти.
- Чому має бути припинено грудне вигодовування (лактація)?
Під час грудного вигодовування, в організмі жінки виробляється гормон пролактин, який буде заважати дозріванню яйцеклітин. Тому, у потенційного донора, повинна бути остаточно припинена лактація.
- Чи поправляється донор яйцеклітин після програми?
Лікар індивідуально підбере препарати, які найбільш підійдуть Вам. Не більше 15% жінок, які брали участь в програмі, набрали вагу до 5 кг. Після закінчення програми, гормональна стимуляція припиняється і вага жінки повертається до колишніх показників.
- Як проходить процедура взяття яйцеклітин?
Процедура взяття яйцеклітин називається – пункція. Вона проходить під короткочасною внутрішньовенною анестезією до 20 хвилин. Тобто, донор засинає і сама процедура не відчутна. На датчик ультразвукового апарату надівається тонка голка. Вона вводиться в порожнину піхви донора, проколюється стінка і, таким чином, голка досягає до яєчника. Вся процедура обов’язково контролюється УЗД. Голкою проколюють кожен дозрілий фолікул, внутрішність фолікула з яйцеклітиною потрапляють в певне середовище, де і будуть очікувати подальшого запліднення.
Після забору яйцеклітин шрамів не залишається.
- Що відчуває донор після пункції (процедури забору яйцеклітин)?
Після пункції фолікулів може відчуватися дискомфорт різного ступеня (частіше подібного в період менструації). У межах норми: відчуття напруги або хворобливості внизу живота, невеликі кров’янисті виділення. Також, може бути легке запаморочення. Слід дотримуватися, перший час, постільного режиму.
- Скільки платять за донорство яйцеклітин?
Компенсація за програмою «Донорство яйцеклітин» залежить від кількості і якості взятих яйцеклітин. До 40 000 грн.
- Навіщо проводиться гормональна стимуляція овуляції донора?
Гормональна стимуляція овуляції проводиться для того, щоб в яєчниках донора дозріло більша кількість яйцеклітин, ніж при звичайному циклі. При звичайному циклі дозріває одна, рідко дві яйцеклітини, після стимуляції значно більше (залежить від організму донора).
- Донорство яйцеклітин це боляче?
Процес взяття яйцеклітин відбувається під короткочасною внутрішньовенною анестезією, тому для донора абсолютно не відчутна. Донор спить (до 20 хв.).
- Чи можуть ембріони випасти з матки після підсадки?
Передня і задня стінки матки стикаються між собою. З’єднайте долоні разом, як ніби молитеся – так само виглядає матка. Тепер помістіть невеликий м’ячик між долонями – це і буде ембріон. Знову-таки – кисті зімкнуті внизу м’яча, і він не може випасти. Так що, як би ви не стрибали в прямому і переносному сенсі, витрусити не вийде. Якщо ембріон хорошої якості і ендометрій готовий – імплантація відбудеться незалежно від зовнішньої фізичної активності організму
- Дитина буде схожий на сурогатну маму?
Ні! Сурогатна мати не є донором яйцеклітини, тому дитина буде схожа на своїх біологічних батьків. На жінку, якій належать яйцеклітини, які використовувалися, і чоловіка – власника сперми. Тобто майбутня дитина не має ніякої генетичної спорідненості з сурмамою.
- Чи можна стати сурогатною мамою після кесарева?
Так, але після операції повинно пройти не менше 1,10-2 роки.
А також, програму допускаються жінки, у яких є не більше, ніж один кесарів розтин.
- Чи можна стати сурогатною матір’ю якщо немає своїх дітей?
Ні. У жінки, яка планує стати сурогатною мамою, обов’язково повинен бути мінімум одна власна здорова дитина.
- Як стати сурогатною мамою?
Жінка, яка бажає виступити в ролі сурогатної мами, повинна пройти медичне обстеження в нашій клініці (безкоштовно), за результатами якого, лікар дасть допуск до програми по медичній частині. Записатися на прийом можна за номерами вказаними на сайті або заповніть анкету.
- Сурогатне материнство в Україні законно?
Сурогатне материнство в Україні абсолютно законно і регулюється чинним Сімейним кодексом України та рядом інших нормативних актів.
Запрошуємо жінок взяти участь в програмі “Донорство яйцеклітин”
Є безліч причин, через які жінки не можуть самостійно завагітніти:
вроджена відсутність яєчників, їх видалення шляхом хірургічних операцій, рання менопауза. Однак така жінка може завагітніти, якщо їй буде пересаджена донорська яйцеклітина.
деякі жінки є носіями серйозних генетичних захворювань, які можуть передаватися їх дітям. З отриманням “здорової” яйцеклітини ризик передачі цих захворювань зникає.
до третьої категорії жінок, яким необхідні донорські яйцеклітини, відносяться жінки, у яких знижена якість власних яйцеклітин. Це здебільшого жінки у віці старше 40 років, які вже близькі до менопаузи. Шанси завагітніти і народити здорову дитину у таких жінок зростають до 70%, якщо їм пересаджують здорову яйцеклітину молодої жінки.
Клініка має багаторічний досвід роботи, кваліфікований персонал.Велика кількість жінок пройшли програму донорства і кожна друга виявила бажання вступити в програму повторно.Якщо Ви зацікавилися, отримати детальну інформацію можна за вказаними номерами або заповніть анкету.