Донорство яйцеклітин та Сурогатне материнство в Україні
Подаруй щастя материнства
Click here to fill out out form Замовити зворотний дзвінок
Click here to fill out out form

Донорство яйцеклітин компенсація

до 40 000 грн.

Донорство яйцеклітин компенсація

Сурогатне материнство

до 750 000 грн.

Сурогатне материнство

Донорство яйцеклітин компенсація

до 40 000 грн.

Донорство яйцеклітин компенсація

Сурогатне материнство

до 750 000 грн.

Сурогатне материнство

Міфи про донорство

Донорство яйцеклітини на сьогоднішній день одна з найпопулярніших і затребуваних програм серед допоміжних репродуктивних технологій. Ця процедура стала для багатьох сімейних пар шансом здійснити мрію про власних дітей.

Однак є причини, які перешкоджають розвитку донорства яйцеклітин. І те, що ці причини всього лише міфи, в цій статті ми Вам доведемо!

І так що ж це за міфи, яких всі так бояться?

Перший міф про зайву вагу. Начебто після проведення процедури жінки набирають до 10 кг. Це не так, після проведених обстежень, лікар індивідуально підбирає препарати, які найбільш Вам підійдуть. Чи не більше 10% жінок, які були донорами, набирали вагу (2-4 кг). Однак після закінчення програми гормональна стимуляція припиняється, і вага згодом приходить в норму.

Наступний міф про те, що будь-яка жінка, яка захотіла, може стати донором. Ні, так як потрапити в програму може як психічно, так і фізично здорова жінка. Всього кілька відсотків бажаючих, після обстеження, стають донорами яйцеклітин.

Якщо я стану донором це зашкодить моєму здоров’ю. Ще один черговий міф. Процедура забору яйцеклітин проводиться досвідченими фахівцями, під контролем УЗД. Медикаменти, які призначив вам лікар, ніяк не зашкодять вашому здоров’ю, якщо строго дотримуватися рекомендацій.

Донором можна стати скільки завгодно раз. Лікарі – репродуктологи стверджують, що донором яйцеклітин жінка може стати всього 6 разів, і це тільки по відповідності медичних рекомендацій, і дозволу лікаря.