Донорство яйцеклітин та Сурогатне материнство в Україні
Подаруй щастя материнства
Click here to fill out out form Замовити зворотний дзвінок
Click here to fill out out form

Сурогатне материнство

до 750 000 грн.

Сурогатне материнство

Донорство яйцеклітин компенсація

до 40 000 грн.

Донорство яйцеклітин компенсація

Сідлоподібна матка – які шанси завагітніти?

Сама назва дає нам зрозуміти, що форма матки схожа на сідло – дно уплощено, бічні роги менш виражені, поперечний розмір збільшений. Ця неправильна форма матки зустрічається у 20-30% жінок.
У випадках, коли патологія виражена не яскраво – це ніяк не впливає ні на зачаття, ні на вагітність. У більш сильних змінах форми матки ж криється серйозна небезпека для майбутнього материнства.

Труднощі із зачаттям

Така форма матки перешкоджає нормальному прикріпленню плодового яйця, а також плаценти. При цьому може виникати бічна або низька плацентації. За рахунок цього, навіть якщо запліднення відбулося – існує загроза викидня і передчасних пологів, відшарування плаценти може призвести до серйозних кровотеч.
Крім того, форма матки впливає на стан дитини і ускладнює пологи. Якщо родова діяльність слабка або дискоординированная – необхідно проводити кесарів розтин. Також можуть спостерігатися кровотечі в ранньому післяпологовому періоді – через порушення процесу скорочення матки.

Як діагностувати та усунути проблему?

Для того щоб обстежити форму матки недостатньо звичайного гінекологічесовго огляду. Необхідно провести УЗД, але більш достовірними є гістерсальпінгографія, МРТ матки або гістероскопія.
За допомогою гистероскопа також проводять і корекцію форми матки, якщо це не обходимо. Ця операція вважається пластичної – виправлення дефекту в десятки разів підвищує ймовірність успішно завагітніти і виносити здорову дитину.
Хірургічна гістероскопія – операція абсолютно не травматична, адже інструменти вводяться через статеві шляхи в матку, а за допомогою спеціальної відеокамери лікар бачить всі свої маніпуляції на екрані монітора. Тобто точність виконання операції дуже висока. Крім того, після гістероскопії не спостерігається утворення спайок, як при відкритих операціях, а відновлення займає від кількох годин – до 2-х діб.

А якщо виправити патологію ніяк не можна то альтернативою є пересадка матки, правда ця процедура тільки починає закріплюватися в світовій медицині і ще не досліджена в нашій країні.

 


 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *