Донорство яйцеклітин та Сурогатне материнство в Україні
Подаруй щастя материнства
Click here to fill out out form Замовити зворотний дзвінок
Click here to fill out out form

Сурогатне материнство

до 750 000 грн.

Сурогатне материнство

Донорство яйцеклітин компенсація

до 40 000 грн.

Донорство яйцеклітин компенсація

Як відбувається донорство яйцеклітини? Наслідки.

Процедура донорства яйцеклітини починається з повного обстеження організму. Після того, як за фізіологічними ознаками лікар прийме рішення, що жінка може бути донором, її відправляють на бесіду з психологом. Це необхідно для того, щоб визначити психоемоційний стан і  морально-етичні та психологічні аспекти донорства. Потім, жінка-донор залишає необхідні дані і заповнює анкету для реципієнта. Вся ця інформація і фото зберігається в суворій конфіденційності, вона необхідна при підборі найбільш підходящих донорів за зовнішніми та іншими ознаками для реципієнта.
Як відбувається донорство яйцеклітини?

Реальні маніпуляції починаються в основному після того, як пара реципієнтів вибрала жінку-донора. Процедури по вилученню яйцеклітини відбувається одночасно з процесом підготовки до ЕКЗ жінки-реципієнта. За місяць до початку будь-яких дій донору можуть призначити прийом протизаплідних препаратів, а потім починається гормональна терапія. За допомогою застосування гонадотропіну можна отримати кілька дозрілих яйцеклітин в одному циклі. Це дає можливість зібрати за один раз кілька яйцеклітин, готових до запліднення, і підвищити шанси реципієнта на позитивний результат ЕКО.
Донорство яйцеклітин і наслідки.

Існує думка, що донорство може спричинити за собою настання ранньої менопаузи. Ці припущення не мають під собою ніяких підстав. До моменту статевого дозрівання, у дівчаток в яєчниках зберігаються близько 300 тис. яйцеклітин. У дітородному періоді витрачається всього близько 500, а решта розсмоктуються до закінчення цього періоду. Тому, з огляду на такий запас яйцеклітин, переживати про те, чи безпечно бути донором яйцеклітини з цієї причини, не варто.

Побічні дії у вигляді головного болю, набряків, і перепадів настрою, і інші подібні наслідки, можуть проявитися у донора яйцеклітин під час прийому гормональних препаратів, які зникають після закінчення їх прийому. Але такі прояви, за статистикою, відчувають не більше 10% жінок. Багато переживають, що в процесі забору дозрілих яйцеклітин, може відкритися кровотеча або занестися інфекція, однак імовірність такого результату складає 1: 1000. Чим може бути ще небезпечно донорство яйцеклітини, так це виникненням синдрому гіпперстімуляціі яєчників. Такий побічний ефект може бути викликаний невірним дозуванням гормонотерапії. Але отримати такий синдром, якщо ви звернулися в професійну клініку, вкрай малоймовірно.

Багато лікарів стверджують, що бути донором більше 6 разів небезпечно для здоров’я і кожне наступне донорство має проводитися, як мінімум через кілька звичайних менструальних циклів.

 


 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *