Донорство яйцеклітин та Сурогатне материнство в Україні
Подаруй щастя материнства
Click here to fill out out form Замовити зворотний дзвінок
Click here to fill out out form

Сурогатне материнство

до 750 000 грн.

Сурогатне материнство

Донорство яйцеклітин компенсація

до 40 000 грн.

Донорство яйцеклітин компенсація

Донорство яйцеклітин в Україні регулюється статтею 48, Основ законодавства України про охорону здоров’я, статтею 123, Сімейного кодексу України, але найбільше правові аспекти донорства яйцеклітин в Україні розкриті в Інструкції про порядок застосування допоміжних репродуктивних технологій, затвердженої наказом МОЗ № 771 від 23.12.2008 . У правових документах визначаються характеристики особи, яка може стати донором яйцеклітин.

          Необхідні документи для здійснення донації ооцитів (п.п. 5.10. Наказу №771)

– Договір з донором ооцитів про усвідомлену, добровільну згоду на участь в програмі донорства яйцеклтів та проведення контрольованої стимуляції овуляції і пункції яєчників;

– Заяву, де надається письмова згода чоловіка донора.

У разі, якщо яйцеклітину надає анонімний добровільний донор, законом гарантується повна конфіденційність і збереження лікарської таємниці. Донори яйцеклітин не можуть брати на себе батьківські зобов’язання щодо майбутньої дитини. Анонімність також означає і те, що сім’я реципієнтів отримує тільки загальні відомості про донора. Це національність, зріст, вага, колір очей і волосся, освіту, наявність сім’ї і дітей, група крові і резус фактор. Подружня пара підписує заяву про те, що вони зобов’язуються не встановлювати особу донора яйцеклітин і розуміють, що подальші зв’язку їх, або їхніх дітей, з донором неможливі.

У донаціонних програмах між клінікою і донором укладається договір, який представляє собою згоду на проведення пункції яєчників. У договорі також визначаються зобов’язання сторін. Претендентка на донорство проходить повне медичне обстеження, проходить співбесіду з психологом.
_____________________
Консультація online:
https://vk.com/surrmamaa